GRM2196T2A2R2CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2196T2A2R2CD01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM2196T2A2R2CD01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 2.2PF 100V T2H 0805
Duomenų lapai: GRM2196T2A2R2CD01D.pdf
  • Pranešimas
GRM2196T2A2R2CD01D specifikacijos
Dalies numeris GRM2196T2A2R2CD01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 2.2PF 100V T2H 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5427 pcs Duomenų lapas GRM2196T2A2R2CD01D.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperatūros koeficientas T2H
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor T2H 0805 (2012 Metric)
Talpa 2.2pF Programos General Purpose