GRM216R71H331KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM216R71H331KA01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM216R71H331KA01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.GRM216R71H331KA01D.pdf2.GRM216R71H331KA01D.pdf3.GRM216R71H331KA01D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GRM216R71H331KA01D specifikacijos
Dalies numeris GRM216R71H331KA01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 490-11570-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 330pF