GRM1555C1E7R9DA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1555C1E7R9DA01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM1555C1E7R9DA01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 7.9PF 25V NP0 0402
Duomenų lapai: 1.GRM1555C1E7R9DA01D.pdf2.GRM1555C1E7R9DA01D.pdf3.GRM1555C1E7R9DA01D.pdf
  • Pranešimas
GRM1555C1E7R9DA01D specifikacijos
Dalies numeris GRM1555C1E7R9DA01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 7.9PF 25V NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 7.9pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 7.9pF Programos General Purpose