GRM033R71E102KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71E102KA01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM033R71E102KA01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 25V X7R 0201
Duomenų lapai: 1.GRM033R71E102KA01D.pdf2.GRM033R71E102KA01D.pdf3.GRM033R71E102KA01D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GRM033R71E102KA01D specifikacijos
Dalies numeris GRM033R71E102KA01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 1000PF 25V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 490-3184-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Talpa 1000pF