GRM033R71C152KA01E
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71C152KA01E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM033R71C152KA01E
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 16V X7R 0201
Duomenų lapai: 1.GRM033R71C152KA01E.pdf2.GRM033R71C152KA01E.pdf3.GRM033R71C152KA01E.pdf
  • Pranešimas
GRM033R71C152KA01E specifikacijos
Dalies numeris GRM033R71C152KA01E Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 1500PF 16V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 490-17110-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Talpa 1500pF Programos General Purpose