GRM033R71A682KA01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM033R71A682KA01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM033R71A682KA01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 10V X7R 0201
Duomenų lapai: 1.GRM033R71A682KA01D.pdf2.GRM033R71A682KA01D.pdf3.GRM033R71A682KA01D.pdf
  • Pranešimas
GRM033R71A682KA01D specifikacijos
Dalies numeris GRM033R71A682KA01D Gamintojas Murata Electronics North America
apibūdinimas CAP CER 6800PF 10V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija 6800pF
Storis (maks.) X7R Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Reitingai - Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 490-3193-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Gamintojo kodas GRM033R71A682KA01D
Švino stilius 0.013" (0.33mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 6800pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 6800PF 10V X7R 0201