GRM0335C2A9R9DA01J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0335C2A9R9DA01J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM0335C2A9R9DA01J
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 9.9PF 100V C0G/NP0 0201
Duomenų lapai: 1.GRM0335C2A9R9DA01J.pdf2.GRM0335C2A9R9DA01J.pdf3.GRM0335C2A9R9DA01J.pdf
  • Pranešimas
GRM0335C2A9R9DA01J specifikacijos
Dalies numeris GRM0335C2A9R9DA01J Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 9.9PF 100V C0G/NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 9.9pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Talpa 9.9pF Programos General Purpose