GRM0225C1E5R9DA03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0225C1E5R9DA03L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM0225C1E5R9DA03L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 5.9PF 25V C0G/NP0 01005
Duomenų lapai: 1.GRM0225C1E5R9DA03L.pdf2.GRM0225C1E5R9DA03L.pdf3.GRM0225C1E5R9DA03L.pdf
  • Pranešimas
GRM0225C1E5R9DA03L specifikacijos
Dalies numeris GRM0225C1E5R9DA03L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 5.9PF 25V C0G/NP0 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 490-13631-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 5.9pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Talpa 5.9pF