GJM1555C1H8R2DB01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GJM1555C1H8R2DB01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GJM1555C1H8R2DB01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: 1.GJM1555C1H8R2DB01D.pdf2.GJM1555C1H8R2DB01D.pdf3.GJM1555C1H8R2DB01D.pdf
  • Pranešimas
GJM1555C1H8R2DB01D specifikacijos
Dalies numeris GJM1555C1H8R2DB01D Gamintojas Murata Electronics North America
apibūdinimas CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija 8.2pF
Storis (maks.) C0G, NP0 Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GJM
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis RF, Microwave, High Frequency
Reitingai - Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 490-6076-2
GJM1555C1H8R2DB01D-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Gamintojo kodas GJM1555C1H8R2DB01D
Švino stilius 0.022" (0.55mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 8.2pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5pF
apibūdinimas CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402