GJM1555C1H6R2DB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM1555C1H6R2DB01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GJM1555C1H6R2DB01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 6.2PF 50V C0G/NP0 0402
  • Pranešimas
GJM1555C1H6R2DB01D specifikacijos
Dalies numeris GJM1555C1H6R2DB01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 6.2PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GJM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 6.2pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 6.2pF Programos RF, Microwave, High Frequency