GJM0336C1E8R2DB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0336C1E8R2DB01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GJM0336C1E8R2DB01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 8.2PF 25V C0H 0201
Duomenų lapai: 1.GJM0336C1E8R2DB01D.pdf2.GJM0336C1E8R2DB01D.pdf3.GJM0336C1E8R2DB01D.pdf
  • Pranešimas
GJM0336C1E8R2DB01D specifikacijos
Dalies numeris GJM0336C1E8R2DB01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 8.2PF 25V C0H 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0H
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GJM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 490-17795-2
GJM0336C1E8R2DB01D-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 8.2pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0H 0201 (0603 Metric) Talpa 8.2pF