GJM0225C1E9R2DB01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0225C1E9R2DB01L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GJM0225C1E9R2DB01L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 9.2PF 25V NP0 01005
Duomenų lapai: 1.GJM0225C1E9R2DB01L.pdf2.GJM0225C1E9R2DB01L.pdf3.GJM0225C1E9R2DB01L.pdf
  • Pranešimas
GJM0225C1E9R2DB01L specifikacijos
Dalies numeris GJM0225C1E9R2DB01L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 9.2PF 25V NP0 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija GJM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 9.2pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
Talpa 9.2pF Programos RF, Microwave, High Frequency