GCQ1555C1H1R2DB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCQ1555C1H1R2DB01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCQ1555C1H1R2DB01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: 1.GCQ1555C1H1R2DB01D.pdf2.GCQ1555C1H1R2DB01D.pdf
  • Pranešimas
GCQ1555C1H1R2DB01D specifikacijos
Dalies numeris GCQ1555C1H1R2DB01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1079722 pcs Duomenų lapas 1.GCQ1555C1H1R2DB01D.pdf2.GCQ1555C1H1R2DB01D.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GCQ
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.2pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 1.2pF Programos Automotive