GCM31MR71E105KA37L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM31MR71E105KA37L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM31MR71E105KA37L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.GCM31MR71E105KA37L.pdf2.GCM31MR71E105KA37L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GCM31MR71E105KA37L specifikacijos
Dalies numeris GCM31MR71E105KA37L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 1UF 25V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 401727 pcs Duomenų lapas 1.GCM31MR71E105KA37L.pdf2.GCM31MR71E105KA37L.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 490-6066-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1µF