GCM31CC71H475KA03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM31CC71H475KA03L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM31CC71H475KA03L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 50V X7S 1206
Duomenų lapai: 1.GCM31CC71H475KA03L.pdf2.GCM31CC71H475KA03L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GCM31CC71H475KA03L specifikacijos
Dalies numeris GCM31CC71H475KA03L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 50V X7S 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 339180 pcs Duomenų lapas 1.GCM31CC71H475KA03L.pdf2.GCM31CC71H475KA03L.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7S
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 490-11167-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 4.7µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7S 1206 (3216 Metric) Talpa 4.7µF