GCM219R71C105KA37J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM219R71C105KA37J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM219R71C105KA37J
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.GCM219R71C105KA37J.pdf2.GCM219R71C105KA37J.pdf3.GCM219R71C105KA37J.pdf
  • Pranešimas
GCM219R71C105KA37J specifikacijos
Dalies numeris GCM219R71C105KA37J Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 1UF 16V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 490-12590-2
GCM219R71C105KA37J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 1µF