GCM188R91H473KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R91H473KA37D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM188R91H473KA37D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 50V X8R 0603
Duomenų lapai: 1.GCM188R91H473KA37D.pdf2.GCM188R91H473KA37D.pdf3.GCM188R91H473KA37D.pdf
  • Pranešimas
GCM188R91H473KA37D specifikacijos
Dalies numeris GCM188R91H473KA37D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 50V X8R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.047µF Programos Automotive