GCM188R72A222KA37D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GCM188R72A222KA37D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM188R72A222KA37D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.GCM188R72A222KA37D.pdf2.GCM188R72A222KA37D.pdf3.GCM188R72A222KA37D.pdf
  • Pranešimas
GCM188R72A222KA37D specifikacijos
Dalies numeris GCM188R72A222KA37D Gamintojas Murata Electronics North America
apibūdinimas CAP CER 2200PF 100V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija 2200pF
Storis (maks.) X7R Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GCM
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 490-4929-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo kodas GCM188R72A222KA37D
Švino stilius 0.035" (0.90mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 2200PF 100V X7R 0603