GCM188R71H332KA37J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R71H332KA37J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM188R71H332KA37J
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.GCM188R71H332KA37J.pdf2.GCM188R71H332KA37J.pdf3.GCM188R71H332KA37J.pdf
  • Pranešimas
GCM188R71H332KA37J specifikacijos
Dalies numeris GCM188R71H332KA37J Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 3300PF 50V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 490-8024-2
GCM188R71H332KA37J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 3300pF