GCM155L81C473KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM155L81C473KA37D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM155L81C473KA37D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 16V X8L 0402
Duomenų lapai: 1.GCM155L81C473KA37D.pdf2.GCM155L81C473KA37D.pdf
  • Pranešimas
GCM155L81C473KA37D specifikacijos
Dalies numeris GCM155L81C473KA37D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 16V X8L 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4218896 pcs Duomenų lapas 1.GCM155L81C473KA37D.pdf2.GCM155L81C473KA37D.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X8L
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 490-7997-2
GCM155L81C473KA37D-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.047µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X8L 0402 (1005 Metric) Talpa 0.047µF