GCM1555C1H8R9DA16D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM1555C1H8R9DA16D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM1555C1H8R9DA16D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 8.9PF 50V NP0 0402
Duomenų lapai: 1.GCM1555C1H8R9DA16D.pdf2.GCM1555C1H8R9DA16D.pdf
  • Pranešimas
GCM1555C1H8R9DA16D specifikacijos
Dalies numeris GCM1555C1H8R9DA16D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 8.9PF 50V NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5011074 pcs Duomenų lapas 1.GCM1555C1H8R9DA16D.pdf2.GCM1555C1H8R9DA16D.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 8.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 8.9pF Programos Automotive