GCM033R71E221KA03D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM033R71E221KA03D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM033R71E221KA03D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 25V X7R 0201
Duomenų lapai: 1.GCM033R71E221KA03D.pdf2.GCM033R71E221KA03D.pdf
  • Pranešimas
GCM033R71E221KA03D specifikacijos
Dalies numeris GCM033R71E221KA03D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 220PF 25V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4637338 pcs Duomenų lapas 1.GCM033R71E221KA03D.pdf2.GCM033R71E221KA03D.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 220pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Talpa 220pF Programos Automotive