GCD216R71H222KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCD216R71H222KA01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCD216R71H222KA01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 50V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.GCD216R71H222KA01D.pdf2.GCD216R71H222KA01D.pdf
  • Pranešimas
GCD216R71H222KA01D specifikacijos
Dalies numeris GCD216R71H222KA01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 2200PF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2415804 pcs Duomenų lapas 1.GCD216R71H222KA01D.pdf2.GCD216R71H222KA01D.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GCD
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 2200pF Programos Automotive