GC331AD72W103KX01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GC331AD72W103KX01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GC331AD72W103KX01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 450V X7T 1206
Duomenų lapai: 1.GC331AD72W103KX01D.pdf2.GC331AD72W103KX01D.pdf3.GC331AD72W103KX01D.pdf
  • Pranešimas
GC331AD72W103KX01D specifikacijos
Dalies numeris GC331AD72W103KX01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 10000PF 450V X7T 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas X7T
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GC3
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 490-13990-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 450V Ceramic Capacitor X7T 1206 (3216 Metric) Talpa 10000pF