GA342QR7GD151KW01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GA342QR7GD151KW01L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GA342QR7GD151KW01L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808
Duomenų lapai: 1.GA342QR7GD151KW01L.pdf2.GA342QR7GD151KW01L.pdf3.GA342QR7GD151KW01L.pdf
  • Pranešimas
GA342QR7GD151KW01L specifikacijos
Dalies numeris GA342QR7GD151KW01L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija GA3
Reitingai Y3 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 490-3484-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 150pF