DLW5BTH142TQ2K
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5BTH142TQ2K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLW5BTH142TQ2K
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Duomenų lapai: 1.DLW5BTH142TQ2K.pdf2.DLW5BTH142TQ2K.pdf
  • Pranešimas
DLW5BTH142TQ2K specifikacijos
Dalies numeris DLW5BTH142TQ2K Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100883 pcs Duomenų lapas 1.DLW5BTH142TQ2K.pdf2.DLW5BTH142TQ2K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Serija DLW5B
Reitingai AEC-Q200 Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 1.4 kOhms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.098" (2.50mm)
Filtro tipas Power, Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.4 kOhms @ 100MHz 1.5A DCR 56 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 56 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 1.5A Patvirtinimai -