DLW5ATH501TQ2K
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5ATH501TQ2K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLW5ATH501TQ2K
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CMC 1.5A 2LN 500 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.DLW5ATH501TQ2K.pdf2.DLW5ATH501TQ2K.pdf
  • Pranešimas
DLW5ATH501TQ2K specifikacijos
Dalies numeris DLW5ATH501TQ2K Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CMC 1.5A 2LN 500 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82585 pcs Duomenų lapas 1.DLW5ATH501TQ2K.pdf2.DLW5ATH501TQ2K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm) Serija DLW5A
Reitingai AEC-Q200 Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 500 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.093" (2.35mm)
Filtro tipas Power, Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500 Ohms @ 100MHz 1.5A DCR 56 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 56 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 1.5A Patvirtinimai -