DLP2ADN281HL4L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP2ADN281HL4L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLP2ADN281HL4L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CMC 80MA 4LN 280 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.DLP2ADN281HL4L.pdf2.DLP2ADN281HL4L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DLP2ADN281HL4L specifikacijos
Dalies numeris DLP2ADN281HL4L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CMC 80MA 4LN 280 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 171051 pcs Duomenų lapas 1.DLP2ADN281HL4L.pdf2.DLP2ADN281HL4L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 5V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Serija DLP2A
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0804 (2010 Metric), 8 Lead Kiti vardai 490-5159-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Linijų skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 280 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.036" (0.92mm)
Filtro tipas Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 280 Ohms @ 100MHz 80mA DCR 5.75 Ohm DC rezistorius (DCR) (maks.) 5.75 Ohm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 80mA Patvirtinimai -