DLP0QSA150HL2D
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP0QSA150HL2D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLP0QSA150HL2D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CMC 100MA 2LN 15 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.DLP0QSA150HL2D.pdf2.DLP0QSA150HL2D.pdf3.DLP0QSA150HL2D.pdf4.DLP0QSA150HL2D.pdf
  • Pranešimas
DLP0QSA150HL2D specifikacijos
Dalies numeris DLP0QSA150HL2D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CMC 100MA 2LN 15 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC 5V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm) Serija DLP0Q
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 15 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.014" (0.35mm) Filtro tipas Signal Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 15 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 1 Ohm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 1 Ohm Dabartinis įvertinimas (maks.) 100mA