DLM11SN900HZ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLM11SN900HZ2L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.DLM11SN900HZ2L.pdf2.DLM11SN900HZ2L.pdf
  • Pranešimas
DLM11SN900HZ2L specifikacijos
Dalies numeris DLM11SN900HZ2L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 483508 pcs Duomenų lapas 1.DLM11SN900HZ2L.pdf2.DLM11SN900HZ2L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 5V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Serija DLM11
Reitingai - Paketas / dėžutė 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Varža @ dažnumas 90 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.024" (0.60mm)
Filtro tipas Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 1.38 Ohm DC rezistorius (DCR) (maks.) 1.38 Ohm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 100mA Patvirtinimai -