DHS4E4F272KT2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHS4E4F272KT2B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DHS4E4F272KT2B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 2700PF 30KV N4700 DISK
Duomenų lapai: 1.DHS4E4F272KT2B.pdf2.DHS4E4F272KT2B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DHS4E4F272KT2B specifikacijos
Dalies numeris DHS4E4F272KT2B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 2700PF 30KV N4700 DISK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1268 pcs Duomenų lapas 1.DHS4E4F272KT2B.pdf2.DHS4E4F272KT2B.pdf
Įtampa - Įvertinta 30000V (30kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas N4700
Dydis / Matmenys 2.632" Dia x 1.161" L (60.00mm x 29.50mm) Serija DHS
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Disk, Metal Fitting - Threaded Kiti vardai 490-7972
DHS4E4F272KT2B-ND
Darbinė temperatūra 20°C ~ 85°C Montavimo tipas Requires Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Išsamus aprašymas 2700pF ±10% 30000V (30kV) Ceramic Capacitor N4700 Disk, Metal Fitting - Threaded Talpa 2700pF