DHS4E4D281KC2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DHS4E4D281KC2B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 280PF 20KV N4700 DISK
Duomenų lapai: 1.DHS4E4D281KC2B.pdf2.DHS4E4D281KC2B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
DHS4E4D281KC2B specifikacijos
Dalies numeris DHS4E4D281KC2B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 280PF 20KV N4700 DISK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3908 pcs Duomenų lapas 1.DHS4E4D281KC2B.pdf2.DHS4E4D281KC2B.pdf
Įtampa - Įvertinta 20000V (20kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas N4700
Dydis / Matmenys 0.787" Dia x 1.004" L (20.00mm x 25.50mm) Serija DHS
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Disk, Metal Fitting - Threaded Darbinė temperatūra 20°C ~ 85°C
Montavimo tipas Requires Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Išsamus aprašymas 280pF ±10% 20000V (20kV) Ceramic Capacitor N4700 Disk, Metal Fitting - Threaded
Talpa 280pF Programos General Purpose