DHS4E4A282MLXB
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DHS4E4A282MLXB
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 2800PF 10KV N4700 DISK
Duomenų lapai: 1.DHS4E4A282MLXB.pdf2.DHS4E4A282MLXB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
4 pcs
  • Pranešimas
DHS4E4A282MLXB specifikacijos
Dalies numeris DHS4E4A282MLXB Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 2800PF 10KV N4700 DISK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3210 pcs Duomenų lapas 1.DHS4E4A282MLXB.pdf2.DHS4E4A282MLXB.pdf
Įtampa - Įvertinta 10000V (10kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas N4700
Dydis / Matmenys 1.496" Dia x 0.689" L (38.00mm x 17.50mm) Serija DHS
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Disk, Metal Fitting - Threaded Darbinė temperatūra 20°C ~ 85°C
Montavimo tipas Requires Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Išsamus aprašymas 2800pF ±20% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor N4700 Disk, Metal Fitting - Threaded
Talpa 2800pF Programos General Purpose