DFE201612PD-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE201612PD-2R2M=P2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFE201612PD-2R2M=P2
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.2A 172MOHM SMD
Duomenų lapai: DFE201612PD-2R2M=P2.pdf
  • Pranešimas
DFE201612PD-2R2M=P2 specifikacijos
Dalies numeris DFE201612PD-2R2M=P2 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.2A 172MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 239604 pcs Duomenų lapas DFE201612PD-2R2M=P2.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija DFE201612P
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 490-18072-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 172 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC rezistorius (DCR) 172 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.2A Dabartinis - sodrumas 1.7A