DEHR33D331KA3B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEHR33D331KA3B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DEHR33D331KA3B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 2KV RADIAL
Duomenų lapai: 1.DEHR33D331KA3B.pdf2.DEHR33D331KA3B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DEHR33D331KA3B specifikacijos
Dalies numeris DEHR33D331KA3B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 330PF 2KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 592329 pcs Duomenų lapas 1.DEHR33D331KA3B.pdf2.DEHR33D331KA3B.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas R
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija DEH
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 490-4119
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos High Voltage, Low Dissipation Factor
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Talpa 330pF