DEF2CLH100JJ3B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEF2CLH100JJ3B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DEF2CLH100JJ3B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL
Duomenų lapai: DEF2CLH100JJ3B.pdf
  • Pranešimas
DEF2CLH100JJ3B specifikacijos
Dalies numeris DEF2CLH100JJ3B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 386109 pcs Duomenų lapas DEF2CLH100JJ3B.pdf
Įtampa - Įvertinta 6300V (6.3kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0H
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija DEF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
funkcijos High Voltage Išsamus aprašymas 10pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor C0H Radial, Disc
Talpa 10pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DEF2CLH090DJ3B
DEF2CLH090DJ3B
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: CAP CER 9PF 6.3KV C0H RADIAL
Sandelyje: 326083 pcs
parsisiųsti: DEF2CLH090DJ3B.pdf
RFQ
DEF2CLH080DJ3B
DEF2CLH080DJ3B
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: CAP CER 8PF 6.3KV C0H RADIAL
Sandelyje: 324943 pcs
parsisiųsti: DEF2CLH080DJ3B.pdf
RFQ
DEF9PII
DEF9PII
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: DSUB 9 M SOD FLOA TIN ZINC
parsisiųsti:
DEF9P
DEF9P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT
parsisiųsti:
DEF2CLH090DN3A
DEF2CLH090DN3A
parsisiųsti: DEF2CLH090DN3A.pdf
DEF2CLH090DA3B
DEF2CLH090DA3B
Gamintojai: Murata Electronics North America