DECB33J471KC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DECB33J471KC4B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DECB33J471KC4B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 6.3KV RADIAL
Duomenų lapai: 1.DECB33J471KC4B.pdf2.DECB33J471KC4B.pdf3.DECB33J471KC4B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DECB33J471KC4B specifikacijos
Dalies numeris DECB33J471KC4B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 470PF 6.3KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 407351 pcs Duomenų lapas 1.DECB33J471KC4B.pdf2.DECB33J471KC4B.pdf3.DECB33J471KC4B.pdf
Įtampa - Įvertinta 6300V (6.3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas B
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija DEC
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 490-4098
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) funkcijos High Voltage, Flame Retardant
Išsamus aprašymas 470pF ±10% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor B Radial, Disc Talpa 470pF