DEC1X3J270JC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEC1X3J270JC4B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DEC1X3J270JC4B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 27PF 6.3KV SL RADIAL
Duomenų lapai: 1.DEC1X3J270JC4B.pdf2.DEC1X3J270JC4B.pdf
  • Pranešimas
DEC1X3J270JC4B specifikacijos
Dalies numeris DEC1X3J270JC4B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 27PF 6.3KV SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 321461 pcs Duomenų lapas 1.DEC1X3J270JC4B.pdf2.DEC1X3J270JC4B.pdf
Įtampa - Įvertinta 6300V (6.3kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas SL
Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm) Serija DEC
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 490-7066
DEC1X3J270JC4B-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) funkcijos High Voltage
Išsamus aprašymas 27pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Talpa 27pF