DEC1X3J120JC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEC1X3J120JC4B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DEC1X3J120JC4B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 12PF 6.3KV SL RADIAL
Duomenų lapai: 1.DEC1X3J120JC4B.pdf2.DEC1X3J120JC4B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
DEC1X3J120JC4B specifikacijos
Dalies numeris DEC1X3J120JC4B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 12PF 6.3KV SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 265880 pcs Duomenų lapas 1.DEC1X3J120JC4B.pdf2.DEC1X3J120JC4B.pdf
Įtampa - Įvertinta 6300V (6.3kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas SL
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija DEC
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
funkcijos High Voltage Išsamus aprašymas 12pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Talpa 12pF Programos General Purpose