DEBB33F331KC3B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEBB33F331KC3B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DEBB33F331KC3B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 3.15KV RADIAL
Duomenų lapai: 1.DEBB33F331KC3B.pdf2.DEBB33F331KC3B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DEBB33F331KC3B specifikacijos
Dalies numeris DEBB33F331KC3B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 330PF 3.15KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 662005 pcs Duomenų lapas 1.DEBB33F331KC3B.pdf2.DEBB33F331KC3B.pdf
Įtampa - Įvertinta 3150V (3.15kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas B
Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm) Serija DEB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 490-4286
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm) funkcijos High Voltage
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 3150V (3.15kV) Ceramic Capacitor B Radial, Disc Talpa 330pF