DE1B3KX331KB4BP01F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE1B3KX331KB4BP01F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DE1B3KX331KB4BP01F
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 300VAC RADIAL
Duomenų lapai: 1.DE1B3KX331KB4BP01F.pdf2.DE1B3KX331KB4BP01F.pdf3.DE1B3KX331KB4BP01F.pdf
  • Pranešimas
DE1B3KX331KB4BP01F specifikacijos
Dalies numeris DE1B3KX331KB4BP01F Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 330PF 300VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 300VAC Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas B
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija KX
Reitingai X1, Y1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 490-9367
DE1B3KX331KB4BP01F-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 300VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc Talpa 330pF