CSTLS10M0G56-A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS10M0G56-A0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSTLS10M0G56-A0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CER RES 10.0000MHZ 47PF T/H
Duomenų lapai: 1.CSTLS10M0G56-A0.pdf2.CSTLS10M0G56-A0.pdf3.CSTLS10M0G56-A0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CSTLS10M0G56-A0 specifikacijos
Dalies numeris CSTLS10M0G56-A0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CER RES 10.0000MHZ 47PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Ceramic Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Serija CERALOCK® CSTLS Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial - 3 Leads Kiti vardai 490-11077-1
Darbinė temperatūra -20°C ~ 80°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.236" (6.00mm)
Dažnio tolerancija ±0.5% Dažnio stabilumas -0.4, +0.2%
Dažnumas 10MHz funkcijos Built in Capacitor
Išsamus aprašymas 10MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 47pF -0.4, +0.2% -20°C ~ 80°C Through Hole Talpa 47pF