BLM18RK471SN1D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM18RK471SN1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM18RK471SN1D.pdf2.BLM18RK471SN1D.pdf
  • Pranešimas
BLM18RK471SN1D specifikacijos
Dalies numeris BLM18RK471SN1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2509026 pcs Duomenų lapas 1.BLM18RK471SN1D.pdf2.BLM18RK471SN1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija EMIFIL®, BLM18
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 490-5264-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 470 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.037" (0.95mm)
Filtro tipas - DC rezistorius (DCR) (maks.) 500 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 200mA