BLM18KG331SH1D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM18KG331SH1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM18KG331SH1D.pdf2.BLM18KG331SH1D.pdf
  • Pranešimas
BLM18KG331SH1D specifikacijos
Dalies numeris BLM18KG331SH1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3252592 pcs Duomenų lapas 1.BLM18KG331SH1D.pdf2.BLM18KG331SH1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija EMIFIL®, BLM18
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 490-13257-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 330 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.037" (0.95mm)
Filtro tipas Power Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 80 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 1.7A