BLM18HE152SZ1D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM18HE152SZ1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM18HE152SZ1D.pdf2.BLM18HE152SZ1D.pdf
  • Pranešimas
BLM18HE152SZ1D specifikacijos
Dalies numeris BLM18HE152SZ1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1051283 pcs Duomenų lapas 1.BLM18HE152SZ1D.pdf2.BLM18HE152SZ1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija EMIFIL®, BLM18
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 490-16502-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 1.5 kOhms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.037" (0.95mm)
Filtro tipas Signal Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 500 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 500mA