BLM15PX331SZ1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM15PX331SZ1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 330OHM 0402 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM15PX331SZ1D.pdf2.BLM15PX331SZ1D.pdf
  • Pranešimas
BLM15PX331SZ1D specifikacijos
Dalies numeris BLM15PX331SZ1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 330OHM 0402 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2107687 pcs Duomenų lapas 1.BLM15PX331SZ1D.pdf2.BLM15PX331SZ1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija *
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 490-17665-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Aukštis (maks.) 0.022" (0.55mm)
Filtro tipas Power Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 150 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 1.2A