BLM15BA050SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM15BA050SN1D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM15BA050SN1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 5 OHM 0402 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM15BA050SN1D.pdf2.BLM15BA050SN1D.pdf
  • Pranešimas
BLM15BA050SN1D specifikacijos
Dalies numeris BLM15BA050SN1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 5 OHM 0402 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3070077 pcs Duomenų lapas 1.BLM15BA050SN1D.pdf2.BLM15BA050SN1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija EMIFIL®, BLM15
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 490-5179-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 5 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.022" (0.55mm)
Filtro tipas Signal Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 100 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 300mA