BLM03EB250SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03EB250SN1D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM03EB250SN1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 25 OHM 0201 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM03EB250SN1D.pdf2.BLM03EB250SN1D.pdf
  • Pranešimas
BLM03EB250SN1D specifikacijos
Dalies numeris BLM03EB250SN1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 25 OHM 0201 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 688599 pcs Duomenų lapas 1.BLM03EB250SN1D.pdf2.BLM03EB250SN1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija EMIFIL®, BLM03
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Linijų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 25 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.013" (0.33mm) Filtro tipas Signal Line
DC rezistorius (DCR) (maks.) 260 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 600mA