BLM03AX241SZ1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM03AX241SZ1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM03AX241SZ1D.pdf2.BLM03AX241SZ1D.pdf
  • Pranešimas
BLM03AX241SZ1D specifikacijos
Dalies numeris BLM03AX241SZ1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1603179 pcs Duomenų lapas 1.BLM03AX241SZ1D.pdf2.BLM03AX241SZ1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija EMIFIL®, BLM03
Reitingai AEC-Q200 Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Aukštis (maks.) 0.013" (0.33mm) Filtro tipas Power, Signal Line
DC rezistorius (DCR) (maks.) 380 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 350mA