BLM02BX151SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM02BX151SN1D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM02BX151SN1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 150 OHM 01005 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM02BX151SN1D.pdf2.BLM02BX151SN1D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BLM02BX151SN1D specifikacijos
Dalies numeris BLM02BX151SN1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 150 OHM 01005 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1306529 pcs Duomenų lapas 1.BLM02BX151SN1D.pdf2.BLM02BX151SN1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija EMIFIL®, BLM02
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 490-7614-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 150 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.009" (0.22mm)
Filtro tipas Signal Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 700 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 280mA